ZEA-OMAN 2020

Kolejny już raz nasza podróż okazała się pełna wrażeń. Tym razem nie były to jednak emocje taneczne i festiwalowe. Do Omanu trafiliśmy w bardzo trudnym okresie żałoby narodowej. Organizatorzy mimo tak  skomplikowanego czasu przygotowali dla nas niezwykły turystyczny program. Korzystaliśmy zatem z uroków tych pięknych i egzotycznych dla nas miejsc.

TURCJA 2019

Festiwal w Turcji był  ważny pod wieloma względami. Niesamowita publiczność, tłumy podczas wszystkich wydarzeń - 71 krajów uczestniczących i 28 zespołów konkursowych. Wróciliśmy z I nagrodą za najlepszą muzykę i II nagrodą taneczną dla pary solowej. Tradycyjnie czas wykorzystany także turystycznie - było oczywiście słonecznie i plażowo. Niektórzy zweryfikowali swoje talenty kulinarne, w kilku słowach kolejny fantastyczny wyjazd.

INDONEZJA 2018

Była to niezwykła podróż artystyczna, która jest kolejnym ważnym wydarzeniem w naszej działalności.

Zespół wyruszył 11 lipca przez Dubaj na wyspę Bali. Tam na początek kilka dni aklimatyzacji, poznawanie nowej kultury, kulinarne atrakcje czy surfing na balijskich falach. Z Bali 14 lipca (miejscowości Denpasar) tancerze udali się na kolejną indonezyjską wyspę - Jawę do Surabaya, a od 15.07 do 20.07 prezentowali nasz taneczny folklor podczas wielu wydarzeń i koncertów.

ARGENTYNA, PARAGWAJ, BRAZYLIA 2017

Festiwale w Paragwaju i nasze podróże po Ameryce Południowej były najważniejszym wydarzeniem roku akademickiego 2016/2017. Niezapomniane wrażenia i przygody - tango argentyńskie w Buenos Aires, Festiwale w Paragwaju i wycieczka do Iguazu w Brazylii to tylko kilka przedstawionych atrakcji. Kto był, kto widział, kto przeżył, zapamięta na długo.

HOLANDIA 2016

Wydarzeniem zrealizowanym pod koniec roku akademickiego 2015/2016, a jednocześnie zwieńczeniem pracy w tym okresie był wyjazd na Międzynarodowy Festiwal do Holandii. 

GRECKA WYCIECZKA 2015

Grecja jest miejscem, które zawsze miło się nam kojarzy. To już kolejna wyprawa zespołu na Peloponez. Trochę odpoczynku po pracowitym roku i Jubileuszu.

LITWA 2014

Koncerty dla Polonii w Sołnecznikach i okolicznych miejscowościach były głównym celem tej podróży. Uzupełnieniem wyjazdu był pobyt w Wilnie, gdzie studenci mieli okazje zwiedzać jego uroki i zabytki. Zespół odwiedził także groby Polaków (m.in.: żony oraz brata Józefa Piłsudskiego) pochowanych na Cmentarzu Rossa. 

Please reload